Progr4mowanie
Ogólnopolski program Młody Obywatel
2016/2017 Miło nam poinformować, że odbyło się pierwsze spotkanie grupy projektowej, biorącej udział w  ogólnopolskim programie Młody Obywatel, którego celem jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym młodzi ludzie mogą aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu.
Uczniowie wybrali temat: „Urząd od podszewki”, czyli wnikliwe zapoznanie się z funkcjonowaniem dowolnej instytucji w Naszej miejscowości oraz otwarcie jej drzwi dla okolicznych mieszkańców/mieszkanek i ich potrzeb.
Oczywiście w kręgu zainteresowań RATUSZaków, jak sami się nazwali, jest Urząd Miasta.
W następnym tygodniu uczniowie zaplanowali przeprowadzenie ankiety wśród uczniów i mieszkańców Legnicy.
Program Młody Obywatel jest wspólnym przedsięwzięciem CEO oraz Fundacji BGK, objętym Honorowym Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Opiekunem grupy jest Monika Spychalska.
Dodane przez Administrator dnia marzec 24 2017 09:46:28
Piłkarskie "Święto" rozpoczęte
2016/2017 Dziewczynki z klasy 4 w składzie Dżasmina Milewska, Karolina Stojańska (4a); Martyna Sochacka, Alicja Pawliszak, Maja Małko, Oliwia Pulikowska (4c); Angelika Dowiat, Wiktoria Hybsz, Dorota Szott, Julia Wyroda (4e) - wystartowały jako pierwsze w największym w Europie turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarku organizowanym przez PZPN. Po bardzo pięknej ambitnej grze i 5 miesiącach SKS zajęły 3 miejsce w grupie. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Szott 3, Pawliszak 3, Stojańska 1. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodane przez Administrator dnia marzec 24 2017 09:44:34
Zabawa w sali Loopy's
2016/2017
21 marca 2017 r. uczniowie klas Ia i Ic bawili się w sali zabaw Loopy's we Wrocławiu.

Dzieci rozwijały swoją sprawność fizyczną, poznawały się a przede wszystkim wesoło bawiły. Radości nie było umiaru i końca.
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:58:51
Dzień Wiosny na sportowo
2016/2017 21 marca z okazji I Dnia Wiosny uczniowie klas IV-VI bawili się na sali gimnastycznej. Zorganizowano zawody w koszykówce. Rywalizowały ze sobą zespoły wcześniej zgłoszone do zabawy. Wszyscy świetnie się bawili. Na koniec nauczyciele w-f częstowali zwycięskie drużyny słodyczami:)
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:55:28
Mini Playback Show
2016/2017
W pierwszy dzień astronomicznej wiosny dzieci klas młodszych bawiły się uczestnicząc w konkursie muzyczno-ruchowym Mini Playback Show.
Założone cele: ruch, muzyka, taniec zostały zrealizowane i oklaskiwane przez liczną publiczność.

Zwycięzcami zostali : Ic, IIe, IIId. Gratulujemy!!!
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:47:31
Spotkanie z Sławomirem Szmalem
2016/2017

W dniu 20.03.2017r. uczniowie klas sportowych IVE, VD, VIE wraz z wychowawcami wzięli udział w spotkaniu z reprezentantem Polski w piłce ręcznej Sławomirem Szmalem, które odbyło się w Gimnazjum NR 2 w Legnicy. Nasi uczniowie zadawali dużo pytań. Wykazali się również dużym zasobem  wiedzy na temat Olimpizmu i piłki ręcznej. Całą imprezę prowadziła osoba duchowna, która jest opiekunem duchowym - kapelanem Polskich Olimpijczyków ks.Edward Pleń
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:41:03
Mistrzostwa Legnicy w piłce ręcznej chłopców
2016/2017 W dniach 14.03. i 17.03 chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Legnicy w piłce ręcznej, w których zajęli pierwsze miejsce. Zespół grał w składzie: Król Bartosz, Tulejko Wojciech, Łukaszonek Krystian, Bronowicki Damian, Kosiorowski Krzysztof, Zalewski Patryk, Medyński Aleksander, Ciesielski Łukasz, Świrski Mateusz, Celoch Filip, Doroba Kewin, Hryńków Bartosz, Łukawski Kacper, Tabisz Kacper, Wyrzykowski Oskar. Opiekunem zespołu był Pan Tomasz Dobrołowicz.
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:32:27
Strona 1 z 187 1 2 3 4 > >>

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)
ul. Krzemieniecka 1