Logowanie do dziennika
6-latki w szkole
QR Code
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej
2014/2015 W dniu 08.2014r. w naszej szkole został zorganizowany Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dla klas IV. W turnieju tym uczestniczyli chłopcy i dziewczęta klas czwartych. Z naszej szkoły klasa sportowa IV e, z Lubina SP Nr 14 i SP Nr 7. Dla większości dzieci był to pierwszy w życiu turniej. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki i inne prezenty sponsorowane przez prywatnych sponsorów oraz Mc Donalds w Legnicy i Witbis w Złotoryi.

Próbny sprawdzian klas szóstych
2014/2015 Informujemy, że 17 grudnia w naszej szkole odbędzie się sprawdzian próbny klas szóstych.

W związku z tym dla "zerówki" oraz klas I-V jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych (zamiast 5 czerwca 2014r.)

Wizyta Mikołaja w świetlicy
2014/2015

5 grudnia Świetlicę klas 0-1 na pierwszej oraz drugiej zmianie odwiedził Mikołaj. Przyniósł dwa worki prezentów. Okazało się, że wszystkie dzieci z naszej Świetlicy były grzeczne!
W świetlicy dla klas II i III, Świetliczaki również zostały obdarowane prezentami przez oczekiwanego Mikołaja, który w zabawny i radosny sposób spędził chwilkę z gromadą "Świetliczaków". Szczęśliwe dzieci podziękowały Mikołajowi radosnych świąt.

Barbórka w świetlicach
2014/2015

4 grudnia obie świetlice szkolne odwiedzili górnicy (pan Mariusz Materna i pan Mariusz Kirej). W interesujący sposób opowiadali Świetliczakom o swojej pracy pod ziemią. Zaprezentowali strój galowy i omówili jego historię. W ciekawy sposób opowiadali też o pracy górników i tradycjach z nią związanych.  Na zakończenie Świetliczaki 0-1 zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły prezent. Natomiast starsze Świetliczaki miały okazję obejrzeć film przedstawiający pracę w kopalni, pokaz multimedialny i fragmenty złóż wydobytych w pobliskich kopalniach. Dla nich też odbył się konkurs z nagrodami.

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
2014/2015

20 listopada 2014 roku w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Świętowaliśmy również 25. rocznicę uchwalenia przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych Konwencji Praw Dziecka. Z tej okazji samorząd uczniowski przygotował audycję i ogłosił wystawę plakatów na temat praw dziecka. Uczniowie klas IV-VI przynieśli 12 plakatów, które można podziwiać na pierwszym piętrze przy pokoju nauczycielskim. Mamy nadzieję, że ten dzień na trwałe wpisze się do kalendarza świąt uczniowskich w naszej szkole.

Mikołajki w szpitalu
2014/2015

5 grudnia klasa VI c wraz z wychowawcą, p. Barbarą Łozińską, pomagali Mikołajowi w obdarowywaniu dzieci. Zebrali zabawki, książki, gry, przybory szkolne i słodycze. Następnie odwiedzili podopiecznych dziecięcego oddziału chirurgicznego i pediatrycznego w Legnicy. Uśmiech maluchów sprawił, że nasi uczniowie poczuli, iż większą radością jest dawanie niż branie. Dziękujemy również p. Przygrodzkiej za włączenie się do naszej akcji.

Mikołajki 2014
2014/2015

4 grudnia uczniowie klas IV - VI uczestniczyły w Mikołajkach na sportowo, zorganizowanych przez nauczycieli w-f. Klasy 5 i 6 rywalizowały w rozgrywkach piłki koszykowej, a klasy czwarte w "chińskiej piłce ręcznej".
5 grudnia uczniowie "zerówki" oraz klas I-III. Na uczniów czekało szereg ciekawych konkursów przygotowanych przez nauczycielki nauczania zintegrowanego.

Strona 5 z 119 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>

fax: (076) 75 40 104
e-mail: sp9leg@tlen.pl

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)