Strzał w 9
Dziennik - instrukcja logowania
Ubezpieczenie 2017/18
Tydzień kodowania za nami
2017/2018 Nasza szkoła od czterech lat bierze udział w obchodach Europejskiego Tygodnia Kodowania. W tym roku był specjalny bonus bo Code Week trwał aż dwa tygodnie października. Nasi uczniowie mogli poznać podstawowe koncepty programistyczne na lekcjach informatyki, techniki zajęć komputerowych. Były zakodowane przerwy i  kodowanie na zajęciach dodatkowych, a także warsztaty kodowania z rodzicami.
Nasze działania opisane zostały na lokalnym portalu internetowym http://edukacja.lca.pl/mobile,legnica,news,67148,Europejski_Tydzien_Kodowania_w_dziewiatce_.html
Szkoła otrzymała certyfikat od organizatorów za aktywne uczestnictwo w wydarzeniach Europe Code Week 2017.
Dodane przez Administrator dnia listopad 06 2017 09:24:04
Lekcja w Muzeum Miedzi
2017/2018
3 listopada klasa VI C wzięła udział w lekcji w Muzeum Miedzi gdzie przybliżona została im sylwetka legnickiego malarza Waltera Bayera oraz poszerzyli wiedzę o zagrabionych dziełach sztuki podczas II wojny światowej.
Dodane przez Administrator dnia listopad 03 2017 16:39:10
Wyjście do PWSZ
2017/2018 31 października uczniowie klasy VI d zwiedzili dwie Sale Tradycji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy. Poznali historię uczelni, która w tym roku obchodzi jubileusz dwudziestolecia powstania. Dowiedzieli się, kim był jej patron -Witelon i kto zarządza uczelnią. Mieli okazję zobaczyć strój rektora oraz insygnia jego władzy, a także jedną z sal wykładowych. Z dużym zainteresowaniem wszyscy oglądali puchary zdobyte przez studentów  AZS-u.
Dodane przez Administrator dnia listopad 03 2017 08:48:57
Konkurs recytatorski
2017/2018 30 października odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym uczestniczyło dwudziestu sześciu uczniów z klas IV-VII.
Zwycięzcy z poszczególnych poziomów reprezentować będą naszą szkołę w konkursie rejonowym. Są to: Julia Węgłowska (kl.IVb), Dorota Szott (kl. Ve), Oskar Niedźwiecki (kl. VIa), Oskar Pundyk (kl. VIIa),
 A oto pozostałe wyniki:
kl. IV - miejsce II Milena Brzeźniakiewicz (kl. IVb)
          miejsce III Mateusz Kasprzyk (kl. IVg)
kl. V - nie przyznano kolejnych miejsc
kl. VI - miejsce II Urszula Marciniak (kl. VIb)
          miejsce III Igor Gadula (kl. VIa)
kl. VII    - nie przyznano kolejnych miejsc.
Dodane przez Administrator dnia listopad 03 2017 08:41:05
Zaduszki
2017/2018

Cały tydzień Samorząd Uczniowski prowadził w szkole akcję zbierania zniczy, w wyniku której uczniowie przynieśli 100 zniczy. Dzisiaj zostały one zapalone przez pana Tomasza Pioruna i ucznia klasy 6A, Daniela Galarowicza na Legnickim Cmentarzu Komunalnym. Znicze zapłonęły na nieodwiedzanych przez nikogo grobach w sektorze  dziecięcym.
Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję bardzo dziękujemy.
Dodane przez Administrator dnia listopad 02 2017 15:39:17
Szkoła w Chmurze Microsoft
2017/2018 Miło poinformować nam, że nasza szkoła jako jedna z nielicznych w Polsce została wyróżniona tytułem
Szkoła w Chmurze Microsoft.

Jako nowoczesna szkoła, którą tworzą zaangażowani i innowacyjni nauczyciele mamy wpływ na rozwój edukacji i uczniów. Wyróżnienie to jest inspiracją dla nauczycieli, pedagogów i dyrekcji szkoły do nieustannego doskonalenia się.
Dodane przez Administrator dnia październik 31 2017 20:47:39
Turniej piłki nożnej
2017/2018

W sobotę chłopcy z naszej szkoły z klas czwartych i młodsi wzięli udział w turnieju piłki nożnej organizowanym przez MCK i LSZS w VII LO na Mazowieckiej zajmując 2 miejsce. Było dużo emocji i fajnej zabawy. Opiekunem był pan Marek Kucharski.
Dodane przez Administrator dnia październik 30 2017 09:18:01
Strona 5 z 218 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>