Logowanie do dziennika
Bezpieczne wakacje
"Strzał w 9" nr 5
2015/2016
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania gazetki szkolnej "Strzał w 9".

Przeczytacie w niej artykuły dotyczące życia naszej szkoły i sukcesów uczniów oraz  wywiad z panem Adamem Urbańczykiem.
Nie zabraknie też rozrywki.

ZA P R A S Z A M Y!
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 10 2016 10:11:39
Wiosenne porządki w księgozbiorze
2015/2016 Biblioteka szkolna dziękuje wszystkim uczniom i ich rodzicom za włączenie się w akcję

"Wiosenne porządki w księgozbiorze".

Dzięki waszej hojności nasza biblioteka wzbogaciła się o ciekawe książki, które będą służyć wszystkim czytelnikom.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 09 2016 13:00:05
Festyn Rodzinny
2015/2016

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły

wraz z rodzicami i rodzeństwem
na tradycyjny Festyn Rodzinny.

11 czerwca 2016 (sobota)
godz. 10.00 (boisko szkolne)

Zakończenie ok. godz. 13.00

W programie wiele konkursów sportowo-rekreacyjnych, turniej rodzeństw, pokazy strażackie, dyscypliny nawiązujące do zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i poczęstować pieczoną kiełbaską. Zapraszamy w strojach narodowych różnych krajów.
                                                                                      Zapraszamy,
Dyrekcja, nauczyciele i personel szkoły.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 07 2016 12:01:08
Festyny z okazji Dnia Dziecka
2015/2016

W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły gościnnie występowali podczas festynów z okazji Dnia Dziecka, Dnia Papieskiego. Organizatorami było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Diecezja Legnicka oraz Dom Kultury Kopernik. Wspaniałe głosy Julity Patyny, Anastasji Mykytiuk wspomogły grą na gitarach Karolina Stachurska i Gabrysia Konopka. Sekcję perkusyjną tworzyli Maciek Tatys i Beniamin Janicki.Towarzyszyła im również młodzież z  zaprzyjaźnionego klubu AGATKA.
Serdecznie gratulujemy!
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2016 10:40:27
Kopciuszek
2015/2016

1 czerwca uczniowie klasy IV c przedstawili dla najbliższych "KOPCIUSZKA" w wersji uwspółcześnionej. Uczniowie pracowali pod kierunkiem p. Łucji Strzelczyk. Po części artystycznej, dzieci i rodzice stanęli do rywalizacji w konkurencjach sportowych.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 06 2016 10:32:07
Szkolny Turniej Szachowy
2015/2016

Dnia 31.05.2016r. w auli szkolnej odbył się "Szkolny Turniej Szachowy" dla klas drugich uczestniczących w programie "Legniczanie dają mata". Rywalizowało ze sobą 13 zawodników, którzy przeszli eliminacje w swoich grupach szachowych. Rund było 4, każda trwała 15 minut. Zawodników nie opuszczało skupienie i chęć wygranej, mimo godzin popołudniowych. Szachistom  kibicowali rodzice i opiekunowie. Po podsumowaniu wygranych I miejsce i złoty medal zdobył Hubert Mazurek, II miejsce i srebrny medal Franciszek Tatys a III miejsce i brązowy medal Barbara Tatys. Pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 03 2016 09:44:00
BITWY I ORĘŻ II WOJNY ŚWIATOWEJ
2015/2016 Pod taką nazwą odbył się szkolny konkurs, którego tematyka obejmowała historię II wojny światowej. Uczestnicy konkursu wykazali się bogatą wiedzą z tego zakresu – znacznie wykraczającą poza program nauczania szkoły podstawowej. Laureaci – pasjonaci militariów to:
Jakub Watała VI C – I miejsce
Kacper Gwóźdź  VI C - II miejsce
Michał Kloc VI B – III miejsce
GRATULUJEMY!
Konkurs zorganizował pan W. Rozbicki.
Dodane przez Administrator dnia czerwiec 02 2016 17:37:19
Strona 5 z 166 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>

e-mail: sp9leg@tlen.pl

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)