Progr4mowanie
Lekkoatletyczny czwórbój przyjaźni
2016/2017

24.04.2017r. odbył się lekkoatletyczny czwórbój przyjaźni. Wśród uczestników zostały przyznane nagrody indywidualne. Reprezentanci naszej szkoły: Klaudia Martyn i Mateusz Korczyński zajęli drugie miejsca w klasyfikacji indywidualnej odpowiednio w dziewczynkach oraz chłopcach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 13:51:52
Czwórbój przyjaźni dziewcząt i chłopców
2016/2017
24.04.2017r. obył się lekkoatletyczny czwórbój przyjaźni dziewcząt i chłopców organizowany przez Legnicki Szkolny Związek Sportowy. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9 dziewcząt jak i chłopców zajęła pierwsze miejsce, uzyskując tym samym prawo reprezentowania Legnicy na dalszym szczeblu rozgrywek. Skład Reprezentacji dziewcząt: Klaudia Martyn, Patrycja Sadlik, Weronika Borowa, Natalia Szuk, Daria Wańkowicz oraz Oliwia Doroba. Skład Reprezentacji chłopców: Adrian Paszulewicz, Bartosz Król, Natan Kaczuga, Bartosz Gresiuk, Bartosz Kołodziejczak oraz Mateusz Korczyński. Opiekunem drużyn był pan Adam Urbańczyk. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie zawodów.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 13:32:00
"Urząd od podszewki"
2016/2017

Uczniowie z koła MALI BOHATEROWIE, którzy borą udział w projekcie "Urząd od podszewki" zwiedzili Ratusz. Byli gośćmi m.in. Pana Tadeusza Krzakowskiego, który odpowiadał na pytania RATUSZaków.
Zwiedzili i zapoznali się z pracą  Wydziału Rozwoju Miasta, Biurem Prezydenta Miasta, Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej.
Za zaproszenie serdecznie dziękujemy!
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 08:17:21
1 miejsce w Legnicy
2016/2017 Chłopcy w składzie Baszczyj Bartosz, Gresiuk Bartosz, Kaczuga Natan, Kołodziejczak Bartosz, Korczyński Mateusz, Paszulewicz Adrian, Selmaj Jakub, Stępień Jakub, Wańkowicz Mateusz,Mrcin Umnicki zajęli pierwsze miejsce w  Mistrzostwach Legnicy w piłce nożnej.  W półfinale stoczyli ciężki bój ze szkołą Podstawową nr 7 i pomimo bramki Gresiuka na 1:0, zremisowali 1:1 tracąc bramkę w ostatniej sekundzie. O awansie musiały zadecydować rzuty karne, które wygrali 3:2, bramki zdobyli Korczyński, Gresiuk i Baszczyj. Finał również okazał się bardzo trudny obfitujący w piękne sytuacje z obu stron. Jednak po bramce Bartka Baszczyj pokonali Sp-18 1:0. Za tydzień będą reprezentować nasze miasto w rozgrywkach podstrefy Opiekunem był pan Marek Kucharski.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 25 2017 08:14:27
"Teatr w Drodze" - Słowk
2016/2017

19 kwietnia uczniowie klas IV - VI oraz klasa 2g wraz z wychowawcą, obejrzeli przedstawienie pt. "Słowik", na motywach bajki J.Ch. Andersena. W bajkowy świat przeniósł nas edukacyjny "Teatr W Drodze". Uczniowie ujrzeli piękny świat dobra, miłości, przyjaźni, zestawiony z płytkim materializmem, chciwością i próżnością. Z pewnością przedstawienie na długo zostanie w naszej pamięci.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 21 2017 08:44:42
3 miejsce w Legnicy
2016/2017 Dziewczynki z klasy 4 w składzie Dżasmina Milewska, Karolina Stojańska,  4a, Martyna Sochacka , Alicja Pawliszak, Oliwia Pulikowska 4c, Angelika Dowiat, Wiktoria Hybsz, Dorota Szott, Julia Wyroda 4e oraz Oliwia Doroba reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Legnicy w piłce nożnej. Po bardzo pięknej ambitnej grze zdobyły brązowe medale zajmując 3 miejsce. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Szott 1, Pawliszak 1, Doroba 1. Od trzech lat nasza żeńska drużyna piłki nożnej zdobywa medale. Opiekunem jet pan Marek Kucharski.
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 21 2017 08:42:14
Szkolny program wychowania zdrowotnego
Dodane przez Administrator dnia kwiecień 20 2017 14:15:58
Strona 5 z 196 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>