Progr4mowanie
II Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego
2016/2017 Miło nam poinformować, że uczennica klasy VI c Aleksandra Senyszyn zakwalifikowała się do etapu finałowego (części pisemnej) II Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego. Do etapu finałowego kwalifikowanych jest 10% uczestników z najlepszymi wynikami uzyskanymi na etapie powiatowym.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za etap finałowy.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 10 2017 17:16:29
Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej w Presovie na Słowacji
2016/2017 W dniach 04-08.01.2017r. dziewczęta i chłopcy naszej szkoły z klas sportowych V i VI uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej w Presovie na Słowacji.  W turnieju brały udział zespoły z: Węgier, Słowacji, Białorusi ,Rumunii, Czech, Polski oraz Rosji. Chłopcy z klasy V zajęli VII miejsce, chłopcy z klasy VI zajęli V miejsce, dziewczęta z klasy V zajęły VIII miejsce .
Dziewczęta z klasy VI po zaciętym meczu z Rumunią zajęły w turnieju II miejsce. Jest to najlepszy wynik z dotychczasowych udziałów naszych uczennic w tym turnieju. Skład zespołu: Borowa Weronika, Gdula Natalia, Lange Elżbieta, Lange Paulina, Niedzielenko Wiktoria, Szuk Natalia, Chmielarczyk Dominika, Wańkowicz Daria, Strójwąs Julia, Rusin Dominika, Mauer Martyna, Doroba Oliwia, Wiśniewska Marika, Drągiewicz Julia.
Dominika Rusin została wybrana bramkarką turnieju.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 10 2017 17:13:10
Mistrz układu kartezjańskiego
2016/2017 Uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w konkursie multimedialnym - Mistrz układu kartezjańskiego. Konkurs składał się z dwóch etapów. Podczas pierwszego uczniowie  grali na tablicy interaktywnej. Drugi etap to rozwiązywanie testów online  z poziomu gimnazjum. Mistrzem  została Hanna Łochowska z klasy 6c. Gratulacje!
Dodane przez Administrator dnia styczeń 04 2017 09:26:58
Dni wolne
2016/2017UWAGA, przypominany, że:

5 stycznia jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (organizowane są zajęcia opiekuńcze w świetlicy). W tym dniu nie ma obiadów.

6 stycznia
- święto Trzech Króli jest ustawowo dniem wolnym od pracy.

Dodane przez Administrator dnia styczeń 02 2017 18:19:43
Pomoc dla schroniska
2016/2017
21 marca uczniowie klasy 4a wraz z wychowawcą Markiem Kucharskim udali się do schroniska dla zwierząt.

Zanieśli suchą i mokrą karmę dla piesków i kotków.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 02 2017 13:20:59
List do św. Mikołaja w podziękowaniu za prezenty
2016/2017 Uczniowie naszej szkoły napisali listy, w których podziękowali św. Mikołajowi za otrzymane w tym roku prezenty. W ocenie brane były pod uwagę następujące wytyczne: zachowanie właściwej formy listu, pismo, poprawność ortograficzna oraz dekoracja listu. Św. Mikołaj postanowił przyznać w konkursie jedynie pierwsze miejsca. Zwycięzcami są: Adrianna Kurek 3 e, Julia Lech 3 g, Patrycja Michalec 3 c, Wojciech Pielach 3 g, Hanna Urbanowicz 3 a, Adam Jopkiewicz 2 d, Jakub Starzyński 2 d oraz Lena Urbanowicz 2 d. Dziękuję za liczne prace konkursowe. Ewa Śliwiak
Dodane przez Administrator dnia styczeń 02 2017 13:14:55
Vaiana: skarb oceanu
2016/2017

22 grudnia klasa 4a z wychowawcą udała się kina Helios na film „Vaiana: skarb oceanu”, pokazujący, że trzeba dążyć do celu mimo różnych przeciwności. W drodze powrotnej w rynku oglądaliśmy piękne legnickie ozdoby świąteczne.
Dodane przez Administrator dnia styczeń 02 2017 12:39:32
Strona 5 z 183 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>

e-mail: sp9leg@tlen.pl

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)