Progr4mowanie
Dzień Wiosny na sportowo
2016/2017 21 marca z okazji I Dnia Wiosny uczniowie klas IV-VI bawili się na sali gimnastycznej. Zorganizowano zawody w koszykówce. Rywalizowały ze sobą zespoły wcześniej zgłoszone do zabawy. Wszyscy świetnie się bawili. Na koniec nauczyciele w-f częstowali zwycięskie drużyny słodyczami:)
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:55:28
Mini Playback Show
2016/2017
W pierwszy dzień astronomicznej wiosny dzieci klas młodszych bawiły się uczestnicząc w konkursie muzyczno-ruchowym Mini Playback Show.
Założone cele: ruch, muzyka, taniec zostały zrealizowane i oklaskiwane przez liczną publiczność.

Zwycięzcami zostali : Ic, IIe, IIId. Gratulujemy!!!
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:47:31
Spotkanie z Sławomirem Szmalem
2016/2017

W dniu 20.03.2017r. uczniowie klas sportowych IVE, VD, VIE wraz z wychowawcami wzięli udział w spotkaniu z reprezentantem Polski w piłce ręcznej Sławomirem Szmalem, które odbyło się w Gimnazjum NR 2 w Legnicy. Nasi uczniowie zadawali dużo pytań. Wykazali się również dużym zasobem  wiedzy na temat Olimpizmu i piłki ręcznej. Całą imprezę prowadziła osoba duchowna, która jest opiekunem duchowym - kapelanem Polskich Olimpijczyków ks.Edward Pleń
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:41:03
Mistrzostwa Legnicy w piłce ręcznej chłopców
2016/2017 W dniach 14.03. i 17.03 chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Legnicy w piłce ręcznej, w których zajęli pierwsze miejsce. Zespół grał w składzie: Król Bartosz, Tulejko Wojciech, Łukaszonek Krystian, Bronowicki Damian, Kosiorowski Krzysztof, Zalewski Patryk, Medyński Aleksander, Ciesielski Łukasz, Świrski Mateusz, Celoch Filip, Doroba Kewin, Hryńków Bartosz, Łukawski Kacper, Tabisz Kacper, Wyrzykowski Oskar. Opiekunem zespołu był Pan Tomasz Dobrołowicz.
Dodane przez Administrator dnia marzec 22 2017 08:32:27
Przygotowanie do Dnia Wiosny
2016/2017
Klasa Vc przygotowuje się do przywitania wiosny.

Na godzinie wychowawczej uczniowie pracowali w grupach nad projektem najciekawszej marzanny:)
Dodane przez Administrator dnia marzec 21 2017 08:50:01
III miejsce w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination
 Destination
Ponad 2000 dzieci i młodzieży z 14 polskich województw wzięło udział w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination, która trwała od 16 do 19 marca w Hali Ludowej i Wrocławskim Centrum Kongresowym.
Program Destination Imagination, jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży, zorientowanym na rozwój  kreatywności i umiejętności XXI wieku. Działa w 42 krajach, na 6 kontynentach.
Drużyny rywalizowały w Wyzwaniu Technicznym, Naukowym, Konstrukcyjnym, Artystycznym, Improwizacyjnym czy Społecznym.  Drużyny przystępują również w nieznanym sobie wcześniej Wyzwaniu Na Już. Najmłodsi uczestnicy Olimpiady to drużyny z przedszkoli, czyli tak zwane Wschodzące Gwiazdy. Natomiast najstarsi ukończą w tym roku szkołę średnią. Na Olimpiadę do Wrocławia przyjechały również drużyny z Albanii, Arabii Saudyjskiej, Chin, Turcji, Stanów Zjednoczonych i Węgier.
W tym roku drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy, prowadzona przez Panią Barbarę Mielnik- Łozińską, zdobyła III miejsce w Wyzwaniu Społecznym w I poziomie wiekowym.
Dla Drużyny „ Seven Stars”, było to ogromne przeżycie wziąć udział po raz pierwszy w tak wielkim przedsięwzięciu.
Była to jedyna reprezentacja Miasta Legnicy podczas XII Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination we Wrocławiu.
Dodane przez Administrator dnia marzec 21 2017 08:46:34
Mistrzostwa Legnicy w piłce ręcznej
2016/2017 W dniach 10.03. i 13.03.2017. dziewczęta z klasy VIE wzięły udział w Mistrzostwach Legnicy w piłce ręcznej, zajmując pierwsze miejsce. Skład reprezentacji: Borowa Weronika, Chmielarczyk Dominika, Gdula Natalia, Lanege Paulina, Lange Elżbieta , Mauer Martyna, Martyn Klaudia, Niedzielenko Wiktoria, Szuk Natalia, Wańkowicz Daria, Strójwąs Julia, Wiśniewska Marika, Rusin Dominika, Doroba Oliwia, Drągiewicz Julia. Opiekunem zespołu była Halina Szwedyk.
Dodane przez Administrator dnia marzec 21 2017 08:31:04
Strona 5 z 191 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)
ul. Krzemieniecka 1