Osiągnięcia sportowe
QR Code
PLAY CITY
2013/2014

11 czerwca uczniowie klasy V c bawili się w PLAY CITY. Lasery, tor gokardowy, ścianki wspinaczkowe, mini golf, dostarczyły wspaniałych wrażeń. Po zabawie udali się do Zamku Piastowskiego by poznać historię dwóch wież: Św. Jadwigi i Św.Piotra.

Ewa Czapulak wygrała 3 kolejny turniej do 10 lat we Wrocławiu.
2013/2014 Legniczanka Ewa Czapulak wygrała trzeci turniej nazwany - Wrocledon z cyklu czterech turniejów Wrocławskiego Wielkiego Szlema. Jest to jeden z największym turniejów na Dolnym Śląsku. www.wwszlem.pl
W rozegranych w niedzielę zawodach Ewa Czapulak wygrała wszystkie swoje mecze i ostatecznie zwyciężyła w całym turnieju. w decydującym meczu o pierwsze miejsce wygrała z Oliwią Orlińską z Wrocławia 6:4, 6:3.

Wyniki konkursu na najfajniejszą majówkową fotkę
Majówka za nami.

Teraz czas na wspomnienie tych pięknych majowych dni uwiecznionych na waszych fotografiach nadesłanych na konkurs. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii. Wybór zwycięzców nie był łatwy, jury brało pod uwagę kreatywność i wiosenny majowy przekaz zdjęcia.

Oto laureaci konkursu:
I miejsce Laura Skrzeczewska z kl. 1C
II miejsce Krystian Ćwikliński z kl. 4B
III miejsce Natalia Łukasik z kl. 5D

Pierwsze miejsce na półmetku
2013/2014 Reprezentacja klas czwartych bardzo dobrze spisuje się w zawodach piłki nożnej organizowanych przez KS „Konfeks” w składzie: Komaniecki Dawid, Kwaśniowski Iwo, Aleksy Awencki, Morgielewicz Mateusz, Fusek Jakub, Król Bartosz, Wójcik Maciej, Duda Jan, Pietras Jan, Plęs Samuel, Buko Igor, Kaczuga Paweł, Kościelny Alan, Kruszelnicki Filip, Małachowski Marcel. Chłopcy pokonali Sp-18 5:4, Sp-16 6:1, Sp-1 8:0 oraz zremisowali w meczu rewanżowym z Sp-18 5:5. Bramki zdobywali Kruszelnicki 6, Duda 4, Kościelny 2, Małachowski 1, Fusek 5, Morgielewicz 1, Kwaśniowski  2, Plęs 2. W najbliższą środę ostatnie dwa mecze i zakończenie turnieju.

Dzień Sportu
2013/20145 czerwca zapraszamy na Dzień Sportu Szkolnego. Hasłem przewodnim są Mistrzostwa Świata w Brazylii w piłce nożnej. W związku z tym prosimy, aby dzieci w miarę możliwości w tym dniu ubrały się w barwy żółto-zielone.
 Program:
9.00 Otwarcie boiska szkolnego
9.15 Rozgrywane będą mecze
ok. godz. 12.00 zakończenie zawodów
16.00 - 19.00 Bal sportowca
Uczniowie, którzy nie startują w turnieju dopingują swoje drużyny. W trakcie trwania zawodów uczniowie wybiorą najlepszych sportowców klas IV-VI w kategorii dziewcząt i chłopców. Wyniki zostaną ogłoszone na balu sportowca.

Ogólnopolski konkurs matematyczny PANDA 2014
2013/2014
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli sukces w ogólnopolskim konkursie matematycznym. Aleksander Pogoda otrzymał tytuł laureata za zajęcie 3 miejsca w Polsce, na poziomie klas szóstych. Michał Kloc otrzymał wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca, na poziomie klas czwartych.
Serdecznie gratulujemy :)

SCRatch International Programming Trial SCRIPT 2014
2013/2014

W kwietniu 2014r. Mistrzowie Kodowania z naszej szkoły wzięli udział w m iędzynarodowym konkursie  SCRIPT 2014. Celem SCRIPT 2014 było zachęcenie do programowania uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych przy użyciu języka programowania Scratch. Konkurs polegał na wybraniu kategorii i napisaniu w Scratch: programu, gry, symulacji, opowiadania lub stworzeniu kartki z pozdrowieniami.
 Właśnie otrzymaliśmy wyniki konkursu i śpieszymy pogratulować zwycięzcom. Drużyna w składzie: Mateusz Podebry, Aleksander Pogoda, Karol Rakicki zdobyli 1 miejsce w kategorii opowiadanie, 2 i 3 miejsce w kategorii symulacje. Drużyna w składzie: Julia Adamczyk, Wiktoria Ilnicka i Emilia Jänsch zajęły 3 miejsce w kategorii pozdrowienia.
Serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy naszych Mistrzów Kodowania :)
Nagrodzone prace można obejrzeć klikając na poszczególne obrazki na górze news'a.

Strona 5 z 108 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>

fax: (076) 75 40 104