Progr4mowanie
Spotkanie z Agatą Bednarek
2016/2017 15 grudnia w naszej szkole gościliśmy w ramach realizacji programu  Mały Mistrz mistrzynię Polski Agatę Bednarek, którą powitała Pani dyrektor Katarzyna Hornicka. Sprinterka opowiadała dzieciom z klas pierwszych o swoich sukcesach sportowych, pokazała medale oraz legitymację z olimpiady w Londynie. Później uczniowie uczestniczyli w lekcji w-f prowadzonej przez mistrza. Każdy uczeń otrzymał autograf złotej medalistki.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 16 2016 09:23:58
Turniej Piłki Ręcznej
2016/2017
W dniu 09.12.2016 r. w naszej szkole rozegrany został Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej  dla klas IV. Gościliśmy w naszej szkole zespoły dziewcząt z Lubina, Mirska, Grodkowa oraz chłopców z Lubina, Ziębic, Grodkowa. Turniej przebiegał w miłej atmosferze. Wszystkie dzieci otrzymały upominki oraz słodki poczęstunek.W organizację imprezy czynnie włączyli się rodzice uczniów klasy IV E, fundując słodki poczęstunek oraz upominki. Każde dziecko otrzymało również komplet bombek choinkowych ufundowanych przez Firmę VITBIS ze Złotoryi.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 15 2016 14:18:26
13. Legnickie Dyktando
 W piątek 9 grudnia 2016 roku piętnaścioro uczniów z klas III-VI uczestniczyło w 13. Legnickim Dyktandzie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16.

Tytuł Mistrza Ortografii zdobyła
Martyna Sochacka z klasy IV c.

Serdecznie gratulujemy!
Dodane przez Administrator dnia grudzień 14 2016 08:54:36
Kurs programowania
2016/2017 Nauczycielki edukacji wczesnoszkonej wzięły udział w kursie organizowanym przez ODMiDN przygotowującym do prowadzenia zajęć w zakresie kształcenia informatycznego pt. „Programowanie – Trzeci Język w praktyce szkolnej”. W czasie 5 spotkań intensywnie uczyły się programów KoLo i Koles, Scratch i Scratch Junior, programowały również roboty Dash i Dot. Już niebawem swoją wiedzę wykorzystają na lekcjach zajęć komputerowych w swoich klasach ucząc dzieci kreatywnego myślenia i doskonalenia umiejętności analitycznych.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 14 2016 08:51:56
Spartakiada
2016/2017

13 grudnia 2016 r. najmłodsi uczniowie bawili się na sportowo podczas Spartakiady na dużej sali gimnastycznej naszej szkoły. W 8 konkurencjach uczestniczyło po 10 zawodników. Uczniowie klasy I a wygrali rywalizację. Godzinne zmagania sportowe zakończyły się podaniem wyników i słodką niespodzianką dla każdej z klas. Spartakiadę przygotowały Panie edukacji wczesnoszkolnej Małgorzata Lewens i Katarzyna Bobin.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 14 2016 08:38:44
Mikołajki na sportowo
2016/2017
Tradycyjne jak co roku w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali mikołajki na sportowo.
Klasy IV, V i VI rozegrały turnieje piłki ręcznej na czworaka. Była fajna zabawa i oczywiście coś słodkiego od Mikołaja:)
Dodane przez Administrator dnia grudzień 12 2016 09:02:35
Jesteśmy już uczniami SP9
2016/2017 Dzieci z klasy I a przed licznie zgromadzoną widownią występowały po raz pierwszy w murach szkolnych. Były wierszyki, piosenki, obietnice wzorowej nauki oraz słodki poczęstunek. Uczniowie otrzymali pierwszy dokument szkolny - legitymację SP nr 9 oraz legitymację Małego Mistrza gdzie będą potwierdzane zdobyte sprawności sportowe.
Dodane przez Administrator dnia grudzień 12 2016 09:00:35
Strona 5 z 180 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>

e-mail: sp9leg@tlen.pl

Szkoła Podstawowa nr 9 (Filia)